♥Rebeldemania Serbia♥

Rebeldemania Serbia

HomeHome  GalleryGallery  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Love stories

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
!_*Sweety*_!
~RBD expet~
~RBD expet~

Female
Number of posts : 2502
Registration date : 2008-09-07

PostSubject: Love stories   Thu 11 Sep 2008 - 21:43

♥ Nemoj nikada nikome reci da je postojala jedna mala...Da je bila tvoja...I sve ti dopuštala...Sve ti dala...Nemoj nikome reci da si otišao iz njenog života kao tama...Nemoj im priznati nikad da je mala ostala sama...Nemoj nikome reci da je plakala i patila...Da si maloj znacio,a nije te vratila...Nemoj nikome reci da je ponos uništio sve...Ko zna hoce li opet biti sretna...Nemoj nikome reci...Molim te...Nemoj nikome reci,da mala je trebala te...I da je mala bojala se svega cega bojiš se...I kada gledaš malu...Ona gleda te...I kada druge žele te...Ona neda te...Nemoj nikome reci da su ti govorili da za tu malu nisi...I nemoj im nikada reci da su je pitali...'Zaljubljena ti si?'. Nemoj nikome reci,da im je morala reci NE...Nemoj nikome reci da bio si joj sve...I nemoj im reci kako bile su teške noci te kada si maloj ulazio u sne...Kada je bila sigurna da,trebaš je...A ti si bio sretan,nisi znao za puteve tuge...Nemoj nikome nikada reci da njene noci bile su duge...Nemoj im reci da je mala zbog tebe sve izgubila...Jer...Bila je sretna kad te je poljubila...I nemoj nikome reci da si malu voleo bar malo...Da si je za oprostaj molio...Samo im reci "zaliti necu..." Ali,nemoj reci nikome da nakon svega...Mala želi ti srecu...I želi te bar kao prijatelja,želi da kažeš joj sve...Nemoj nikada nikome reci da mala nije mogla tebi reci ne...I nemoj im reci da mala jos uvek zbog tebe diše...Da mala zbog tebe umire,i zbog tebe stihove piše...Nemoj nikome nikada reci da mala zbog tebe sja...I nemoj im reci da ta mala sam JA... *Tuzno* ThiS iS TrUe LoVe

Jednog dana u nowinama je oswanula pricha da se dewojka bacila sa nebodera zbog woljenog mladica.Pre smrti napisala mu je oproshtajno pismo: " Dwa sweta mi smo,nikada skupa mogli biti nismo.Kraj tebe sam se osecala kao ptica u letu,bio si mi swe na swetu.Wolela sam swaki deo tebe i zbog toga sam proklinjala samu sebe.Pratila sam swaki korak twoj i prizeljkiwala da si samo moj.Ali tebi je uwek bila waznija droga,gledao si u nju kao u Boga.Wolela sam ocaj na twome licu kada si swugde sa sobom nosio spricu.Kolike sam noci proplakala moleci Boga da te izbawi iz pakla toga.Zbog tebe sam skoro ubila dok te druga pred moim ocima ljubila.Swake noci u mislima su mi bile twoje plawe oci.Htela sam te preboleti,htela sam te prestati woleti,htela sam te zaborawiti pomocu pica ali opet sam te osecala u swakom delu swoga bica.Cim sam te ugledala,plava kosa plawe oci,znala sam zaborawiti te necu moci.Zbog tebe sam morala i pakao proci i do owe tacke doci.Bio si mi ljubaw prwa,a ja za tebe od ljubawi ni mrwa.Nosila sam te u krwi,a sada ce njome da se xrane crwi.Kad se wrate lastawica jata wise nece biti mojix ruku da se smeste oko twoga wrata.Molim te sxwati swu zelim ti srecu ja,ali ne zelim wise sama cekati umorne zore.Owo je jedini izlaz iz nocne more.Znaj da te ne kriwim ni za sta,wolela sam te,ti mene nisi i to je to.Samo jedno te molim,powremeno mi na grob donesi cwet jer ipak ti bio si saw moj swet..."
Nakon dwa dana u nowinama oswane prica: "Na grobu dewojke pronadjose les mrtwog mladica!" Porodica sto je donela cwece swoim mrtwima,nasla ga je sa nozem u prsima.Kad je dosla policija,ustanowila je mir,u njegowoj ruci nasla je krwawi papir.
"Ja sam woleo tebe,ali me owaj swet neprawedno sjebe.Gadim se samom sebi jer prawu ljubaw nisam mogao pruziti tebi.A woleo sam te,swedok mi je Bog,sad kada te nema kao da nemam nikog swog.Gurao sam te stalno od sebe jer nisam xteo unistiti tebe.Nisam xteo da patis a xiljadu puta sam pozeleo da mi se wratis.Ljubaw je kucka koja te na swe nacine sjebe,ljubaw je ona zmija koja te odwojila od mene.Ne zelim wise biti tuge i boli rob,jedina zelja mi je da sa tobom delim grob.U zoru kad mi srce prestane da lupa,kad nismo mogli u ziwotu,u smrti cemo biti skupa!" Zli jezici su hteli da ga rastave od nje,rekli su da ima drugog i da nije kao prie...i ko neka budala on verovao u price,koje mu sada na bajke samo lice...
A klela se da samo njega ona ima,molila ga je i plakala pred svima...al on nije hteo tad na suze da pada,zbog prokletog ponosa sebi bol da zada...i zeleo je neku drugu tad da ljubi,mada nije bio svestan sta time gubi ipak rekao je ``slusaj,gotovo je s nama,shvati sada ovo ostala si sama!``
I vec sledeceg dana poce da mu fali htede da je zove al mu ortaci nisu dali... ``Ma pusti kurvu!Sad je sigurno sa njim...`` al on nije mogao da se pomiri sa tim,i zvao ju je bezbroj puta nikog nije bilo,nesto se cudno iza svega toga krilo...mozda je u skoli razmisljao je tada i otisao do skole tu na kraju grada...
Ali tamo nije bila njen ortak mu to rece,sigurno je kuci vec je padalo vece... Trceci je usao na vrata sobe njene,bila je u lokvi krvi isekla je vene...
Rekla mu je samo ``zagrli me molim te`` i prosaptala tiho ``znaj volim te``.......
Back to top Go down
View user profile
CristianoRonaldoGirl
~Junior~
~Junior~

Female
Number of posts : 207
Registration date : 2008-09-05

PostSubject: Re: Love stories   Thu 11 Sep 2008 - 22:27

Djevojka i momak se voze na motoru...
DJEVOJKA: "Nemoj tako brzo voziti, smanji..."
MOMAK: "Ne, bas nam je dobro."
DJEVOJKA: "Nije mi dobro, molim te..."
MOMAK: "Kazi mi da me volis..."
DJEVOJKA: "Volim te i ti to znas."
MOMAK: "Zagrli me..." (djevojka zagrli momka)
MOMAK: "Skini mi kacigu sa moje glave i stavi sebi na glavu, molim te..."
SLIJEDECE JUTRO U NOVINAMA:
"Motor je imao saobracajnu nesrecu, jer su otkazale kocnice.
Na motoru su bile dvije osobe.
Jedna je poginula, a jedna prezivjela..."
A PRAVA ISTINA JE:
Momak je na pola puta shvatio da su kocnice otkazale, ali nije zelio da kaze djevojci. Zelio je posljednji put od nje cuti rijeci VOLIM TE, i posljednji put osjetiti njen zagrljaj. Zatim joj je rekao da stavi njegovu kacigu, jer je znao da ce onda ona prezivjeti... iako je to znacilo da ce on poginuti...
VOLIO JU JE VISE OD SVOG ZIVOTA...
Sutradan je djevojka presjekla vene...
VOLeLA GA JE VISE OD SVOG ZIVOTA...
Back to top Go down
View user profile
JeCkA_95
~RBD expet~
~RBD expet~

Female
Number of posts : 2515
Humor : Hohohohohohohohoho...=))lol

PostSubject: Re: Love stories   Thu 11 Sep 2008 - 22:32

aaaaa...prelepoo...

devojka i momak su se luudo voleli...nakon male svadje...zavoleli su se jos vise!!malo kasnije se saznalo da devojka ima veliku boleset...da joj treba novo srce...morala je da ide na operaciju..kada su se pozdravljdali na aerodromu on joj nije rekao videcemo se...ona je prezivela...vratila se...i svuda ga je trazila i pitala za njega...i onda su je ljudi upitali...'zar i jos uvek niko nije rekao ko ti je dao srce??'....
Back to top Go down
View user profile
!_*Sweety*_!
~RBD expet~
~RBD expet~

Female

PostSubject: Re: Love stories   Thu 11 Sep 2008 - 22:33

e tu zadnju jecka sto je postvila,ta mi je NAJ...i bas tuzna...i kratka,da se ne smoris dok procitas lol!
Back to top Go down
View user profile
JeCkA_95
~RBD expet~
~RBD expet~

Female

PostSubject: Re: Love stories   Thu 11 Sep 2008 - 22:35

daaaaa...mnogo je lepaa...i zalosnaa..i romanticnaa..ja sam pocela da placem kad su mi ispricali...neki kazu da je istinita prica!!
Back to top Go down
View user profile
~MaWa dArLinG~
~Plata~
~Plata~

Female
Number of posts : 645

PostSubject: Re: Love stories   Thu 11 Sep 2008 - 22:39

!_*Sweety*_! wrote:
e tu zadnju jecka sto je postvila,ta mi je NAJ...i bas tuzna...i kratka,da se ne smoris dok procitas lol!
Back to top Go down
View user profile
***Dulce Alexandra***
~Diamond~
~Diamond~

Female
Number of posts : 1177

PostSubject: Re: Love stories   Fri 12 Sep 2008 - 12:39

Bas su lepe i tuzne sve. . .
Back to top Go down
View user profile
Popova kriminalka 007
~Diamond~
~Diamond~

Female
Number of posts : 1381
Humor : hohoho... =)
Registration date : 2008-09-06

PostSubject: Re: Love stories   Fri 12 Sep 2008 - 12:41

!_*Sweety*_! wrote:
Back to top Go down
View user profile
**NINICA**
~Diamond~
~Diamond~

Female
Number of posts : 1121
Humor : hehe

PostSubject: Re: Love stories   Sat 13 Sep 2008 - 12:09

price su jako tuzne
ali su bash nekako...
Back to top Go down
View user profile
<3anahi_x_siempre<3
Admin
Admin

Female
Number of posts : 4853
Humor : mali na tebe se zestoko palim :)

PostSubject: Re: Love stories   Sat 13 Sep 2008 - 13:18

ovu za motor jooj citava sam se najezilaaa

♥ Lo Mas Bonita pareja en mundo♥

♥ Mis Divas♥

Back to top Go down
View user profile
_.Sweety.Doll._
~RBD expet~
~RBD expet~

Female
Number of posts : 1694
Humor : xaxaxaxexexexixixixi

PostSubject: Re: Love stories   Sat 13 Sep 2008 - 13:36

jao bas je tuzno ovo jeckino.......
Back to top Go down
View user profile http://www.christianchavez.forumotion.com
<3anahi_x_siempre<3
Admin
Admin

Female

PostSubject: Re: Love stories   Sat 13 Sep 2008 - 13:37

kukuu ova za srcee jooj

♥ Mis Divas♥

Back to top Go down
View user profile
JeCkA_95
~RBD expet~
~RBD expet~

Female

PostSubject: Re: Love stories   Sat 13 Sep 2008 - 13:43

mnoogo je tuznaa...=((
Back to top Go down
View user profile
$~*~Jeka & Ucker~*~$
~RBD expet~
~RBD expet~

Female
Number of posts : 2010
Humor : LOCA

PostSubject: Re: Love stories   Sat 13 Sep 2008 - 13:45

da...starsno...kd bi ja imala takwog decka...
Back to top Go down
View user profile
*_%_*WoNdY FaN*_%_*
~RBD expet~
~RBD expet~

Female
Number of posts : 1559
Humor : uvek raspolozena za tebe

PostSubject: Re: Love stories   Sat 13 Sep 2008 - 15:25

DA I JA.MADA NA WERUJEM DA SAD TAKWI POSTOJE,MOZDA IMA IZUZETAKA
ALI NZNM
Back to top Go down
View user profile
!_*Sweety*_!
~RBD expet~
~RBD expet~

Female

PostSubject: Re: Love stories   Sat 13 Sep 2008 - 16:11

uh ne veruj3m da to ima Laughing
Back to top Go down
View user profile
[DjUX] luvs RBD
~Diamond~
~Diamond~

Female
Number of posts : 1190

PostSubject: Re: Love stories   Sat 13 Sep 2008 - 16:32

mrzi me da citam
Back to top Go down
View user profile
>>*QueeN*<<
~Diamond~
~Diamond~

Female
Number of posts : 1182
Humor : XAXAXA...

PostSubject: Re: Love stories   Fri 19 Sep 2008 - 22:27

joj bas je lapo sva sam se najezila dok sam procitala meni je najbolja ova sa devojkom i bolesti a i sa kacigom ma neznam vise sve su lepe. . . . .
Back to top Go down
View user profile
~Algun Dia~
~RBD expet~
~RBD expet~

Female
Number of posts : 4055
Registration date : 2008-09-14

PostSubject: Re: Love stories   Fri 19 Sep 2008 - 22:47

$~*~Jeka & Ucker~*~$ wrote:
da...starsno...kd bi ja imala takwog decka...
Back to top Go down
View user profile
!_*Sweety*_!
~RBD expet~
~RBD expet~

Female

PostSubject: Re: Love stories   Fri 19 Sep 2008 - 22:53

Ja mislim da nije istina...
Back to top Go down
View user profile
~Algun Dia~
~RBD expet~
~RBD expet~

Female

PostSubject: Re: Love stories   Fri 19 Sep 2008 - 22:57

aj neka neko postavi jos neke bas su super
Back to top Go down
View user profile
(=...Mica...=)
~Diamond~
~Diamond~

Female
Number of posts : 1130
Humor : lol

PostSubject: Re: Love stories   Fri 19 Sep 2008 - 23:03

Evo jos nekih:
U malom gradu na obali Save zavolese se on i ona. Nije to bila obicna ljubav vec ljubav puna straha, da se ne razdvoje, da ne izgube jedno drugo. Govorili su da nije za njega i da ce ga upropastiti. Jednog dana kada je morao neizbjezno otici rekao joj je da ce je voljeti i pisati joj...

1. pismo je dobila nakon tri dana. Pisalo je da pati i misli na nju.
2. pismo je dobila posle mesec dana i bilo je puno tuge.
3. pismo je dobila nakon 3 meseca, pisalo je da pati ali da se privikava na novu sredinu.
4. pismo je dobila nakon 6 meseci i pisalo je da se snasao u novoj sredini.
5. pismo je dobila nakon 10 meseci i pisalo je da je zaboravlja i da je voli kao staru prijateljicu.
6. pismo je dobila nakon godinu dana i pisalo je o poznanicima i prijateljima
7. pismo je stiglo nakon 18 meseci i pisao je o svojoj devojci s kojom izlazi.
8. pismo je dobila nakon 2 godine, pisao je o svojoj devojci nadajuci se da ce i ona biti sretna.
9. pismo je stiglo nakon 2 godine i 9 mjeseci i pisao joj je o svojoj zenidbi ali se nada da ce i ona biti sretna.
10. pismo je stiglo nakon 3 godine i u njemu je pisalo:

Oprosti voljena moja sto sam se ubio dva dana poslije nakon naseg rastanka. Ova pisma su ti slali moji prijatelji da bi me lakse zaboravila... VOLIM TE...
....................................................................................
...Bezvoljno sam ležala u krevetu. Čini mi se danima. Da mi nije pripala muka od silnog ležanja ili od gladi, sigurno nikad ne bih ni ustala. Kroz otvoren prozor udahnula sam julsko predvečerje i na trenutak se osmehnula dečurliji koja su jurila oko zgrade. Otišla sam u kuhinju, stavila vodu za kafu i sa uživanjem povukla dim cigarete. Koliko dugo nisam pušila? Koliko ima vremena od kada je Vuk otišao?... Dva dana.

Izašla sam na terasu da ispijem kafu.

Predgrađe, a tako živo naselje. Klinci, očigledno je, izrastaju u prave gradske mangupe, baš kao mi nekada. A onda, baš kao da se sam vrag poigrao, nežni ženski glas, dozivao je:

- Nenade, večera!

Klinci su ustali sa ivičnjaka trotoara i potrčali u susedni ulaz. Svi kod Nenada. Nasmejala sam se. Baš tako počinje priča dece kruševačkih ulica.

Jedna priča koju će neke generacije zasigurno pamtiti. Sedamdesetšesto, sedamdesettreće i šezdesetdeveto godište.

Vuk i ja smo bili najmlađi. Živeli smo u kućama u samom centru grada. Imao je istu sudbinu kao ja - da ga čuva baka. Te dve bake, bile su sve što smo Vuk i ja imali. Išli smo u istu školu, u pocepanim patikama koračali visoko podignute glave. Sedeli bismo na asfaltu i pričali dok moja ili njegova baka ne poviče da je večera spremna. Tada ulazimo u prohladnu prostoriju i večeramo u pauzama smeha. Noću, ulice i grad postaju naši.

Vremenom ulazimo u neki novi svet, svet novih ljudi, lakih zarada, dima cigareta, laži i prevara. Posmatramo kako se devojke prodaju za jednu noć, kako ljudi gube kuće i stanove za nepunih sat vremena. Gledamo koliko novca ljudi imaju i rasipaju. Tek tada postajemo svesni da mi doručkujemo poparu, nosimo jedan duks dok se drugi ne osuši i učimo u hladnoj sobi dok ne dođe vreme polaska u školu...

Vuk postaje pravi mangup, a ja jedna od najpoželjnijih devojaka

U nekoj novembarskoj noći motamo svoj prvi džoint. Krademo jabuke na pijaci, maskaru na vašaru, trenerke na buvljaku. A u školi prevazilazimo i sami sebe. Samo od nas zavisi hoćemo li postati neko ili nešto u životu, hoćemo li uspeti. I to, na svu sreću, na vreme kapiramo i dajemo sve od sebe. Ulica nas čeliči, otvara sve mogućnosti, ali nas ne uzima totalno pod svoje. Škola nam daje nadu u neko bolje sutra a bake sigurnost, ljubav i sklonište.

Vuk postaje pravi mangup koji se uključuje i igra u svemu tome spolja. Dolazi kući sa pomalo novca, lupa na prozor moje sobe i šapće: - Odvoj ovo na stranu, uradi i moj domaći jer neću stići. I probudi me u pet, imam pismeni sutra...

Ujedno postaje i pravi srcelomac. Devojke luduju za njim, a on se, ruku na srce, ponaša kao pravi okrutni muškarac. Zavede i nestane! Ja postajem jedna od najpoželjnijih devojaka u gradu. Ali, ko je i skupio hrabrost da bude sa mnom, brzo bi odlazio. Smetalo bi mu što izlazim bez njega, što nikad nemam mnogo vremena, bio bi isuviše ljubomoran na Vuka, ili, jednostavno, nije pripadao našem svetu

- Opet te je neki kreten ostavio? - prokomentarisao je Vuk jednom. - Pusti to, nije vredan. Šta on zamišlja, da je neka faca?! Pa nije on Bogom dan, Kristina!

I sve tako, ukrug.

Vuk je skupio dovoljno novca da nam posle završene srednje škole obezbedi još nešto jer nismo imali nameru da idemo na faks ili višu. Zaposlili smo se da bismo pomogli bakama. Nemački je savladao sa malim teškoćama, ali ga je najzad imao u malom prstu. Kao i ja rad na računaru. Uspeo je da ode u Nemačku, ali nikako nije mogao da dobije dokumente. Povremeno se javljao.

- Ovde ne smem da budem, a tamo ne mogu da se vratim. Život mi se ponovo pretvara u pakao, bolje je što sve ovo ne možeš da vidiš. S druge strane, sve je ovde prelepo, ali vraški zajebano, princezo. Čuj, nemoj ništa da pričaš bakama, reci im da sam OK - pričao je.

- Ne brini za to. I... ej, Poki...

- Reci...

- Nemoj da se predaš!

- Nikad, znaš to!

Poki je bilo tepanje od njegovog nadimka. Neki tajni znaci i šifre ostali su za nama, iako sam pamtila čak i svaki pogled, svaki gest. Ubrzo su obe bake umrle. Iste godine, jedna za drugom. Vuk nije mogao da dođe. U tuđem svetu, pored svega što mu se dešavalo, kako je sve to podneo, verovatno samo on zna. Meni je on tada, po prvi put, tako bolno nedostajao, kao da me je tek tada zaboleo njegov davni odlazak.

Ne sećam se proleća te godine. Sećam se samo mirisa jorgovana, mog tako uzaludnog sedenja na ivičnjaku trotoara u nadi da će mi se bar neko od njih vratiti. Nisam stigla da odbolujem smrt jedine dve osobe koje sam imala na svetu. Nisam odbolovala ni Vukov odlazak. Znala sam da nema leka kada tugujem, da od uspomena i sećanja sigurno neću živeti. Ovoga puta sam ja bila na potezu, trebalo je da osiguram svoju budućnost.

Prodala sam kuću u centru grada i kupila mali stan u predgrađu. Sa znanjem koje sam imala, posla koji sam pored redovnog, tad već i samostalno obavljala, novca je bilo na pretek.

Godine su brzo i nekako podmuklo prolazile. Kao i poneki muškarac u mom životu. Nisam se ni trudila da nekoga zadržim kraj sebe. Za to je trebalo vremena, strpljenja, tolerancije, a ništa više od svega toga nisam imala, bolje reći nisam želela da imam.

A onda se Vuk jedne julske noći javio:

- Princezo, najzad dolazim, doduše, nakratko...

Od silnog uzbuđenja nisam mogla da pričam. Samo sam mu rekla svoju novu adresu.

Kada je ušao u moj stan, vrištali smo od sreće, smejali se, grlili, opet vrištali. Posle takvih izliva emocija, sedeli smo i pričali čitave noći. O svemu. Posle svega, sada ima svoj auto, posao, stan, dokumente, sve. Uradio je sve što je želeo.

- A vidim, i ti si! Da li ti je ostalo dovoljno novca? - pita me.

- Sasvim dovoljno. Ako nekad budem imala dete, stvoriću mu nešto, da nikad ne prolazi kroz sve što smo prolazili ti i ja.

- Doneo sam ti nešto novca, da malo teraš silu, i pune dve torbe garderobe, oduševićeš se, broj sam, vidim, pogodio.

Spušta pogled i ja primećujem bol na licu koje je dobilo poneku boru. Sede vlasi čine ga starijim, kaže, osedeo je posle smrti baka, kao i ja. A bili smo tako mladi tada.

- Ja se farbam, baš me briga - pokušavam da ga razveselim, ali očigledno je da ga još nešto muči. Kao da mi čita misli, konačno mi kaže:

- Pre dve godine sam se oženio jednom Nemicom.

- I tako si dobio papire? - pitam, a znam.

- Da.

- Jesi li se zaljubio, ili si se oženio zbog papira?

- Zaljubio sam se - kaže promuklim glasom i ja znam da laže.

Znam da ga je stid samog sebe. Posle svega što smo preživeli, posle mnogo odricanja, ponosa, on se tako dobro prodao! Poverovala sam u laž.

- Imaš li dece? - upitala sam ga.

- Cerkicu, zove se Kristina - smeši se, a meni suze stoje u grlu.

Ne, ne vredi plakati. Bar ne sada kada smo uspeli u životu. Ne vredi plakati ni zbog čega, to Vuk i ja najbolje znamo. I držimo se toga i u predivnom praskozorju što ne obećava ništa drugačije, ništa što već ne znamo, dok palimo sveće na grobovima naših baka.

Spavala sam čitavu večnost. Posle toliko godina, prvi put tako dugo i mirno. Kao da sam se pomalo umorila od svog života.

- Hej, princezo, moram da se vratim nazad. Hajde da okrenemo jedan krug, nikad te nisam vozio u besnom autu.

Pospana, ali vrlo svesna toga da on odlazi, stvara mi se osećaj onih istih suza u grlu. Vožnja kruševačkim ulicama vraćala je slike prošlosti, detinjstva, naše mladosti. Ispred svoje kuće je zastao i dugo ćutao.

- Želiš li da uđeš? - pitala sam.

- Ne, ne mogu. Mislim da bi me to ubilo. Uradiću isto što i ti. Prodaću je i kupiti stan u istom onom naselju, sviđa mi se. A i... znaš, živim u nadi da ću se jednog dana ipak vratiti. Uostalom, sada ću češće dolaziti.

Kada je već bilo krajnje vreme da pođe, dovezao me je do ulaza zgrade i dugo i nežno ljubio. Celo telo mi je treperilo od po-ljubaca. A rekao mi je, kada mi se to desi, tako ću prepoznati onog pravog. A da li je on bio onaj pravi? I da li smo uradili sve što smo želeli? Jesmo li, kada još ponekad poželimo da nam se vrate one godine trčanja po kiši, da osetimo miris tamjana u sobi, grejemo promrzle ruke, da još jednom, makar na tren, čekamo da se ohladi popara dok se smejemo sedeći za rasklimanim stolom? I uzalud sve zlato, sav novac ovog sveta! Shvatamo da je jedino blago samo jedno - naš smeh koji će nam za nekoliko trenutaka život ponovo oteti...
.......................................................................................................
Ljubavna Tragedija....

Upoznali smo se na veoma cudan nacin. Preko daljine smo se zavoljeli. Samo smo rijeci, glasove i slike jedno od drugo imali, ali to nas nije sprijecilo da izgradimo ljubav s tolikom jacinom, kao nikada do sada! Kada smo se prvi puta vidjeli, bio je to veoma cudan osjecaj, stojali smo jedno pored drugog, pruzili jedno drugom ruku, gledali se u oci, predamnom je stojala osoba koja mi je bila tako poznata a u isti cas i tako nepoznata. Sjedili smo jedno pored drugog, i gledali se. Pored mene je sjedila osoba o kojoj sam sve znala, ali tako malo imala.
Sunce je sjalo u tvoje oci, kao sto su i moje oci sjale gledavsi u tebe. Srce je u istom trenu i sporije i jace kucalo. Da li je to bila zaljubljenost, ili strah, i dan danas nemogu raspoznati!
Od prvog susreta, su nastavili i drugi, i treci, i jos mnogo vise....
Sada se nismo voljeli samo rijecima, nego i dodirima.
Svaki dan smo se voljeli sve vise i vise. Uvijek smo bili jedno za drugo tu, ja sam bila bolesna, moje srce je bilo slabo kao sto je i tijelo, bilo blijedo i iscrpljeno. Ali to tebe nije sprijecavalo da me volis, nastavio si da se brines o meni i da uvijek budes tu za mene.
Pored moje bolesti, imali smo i drugih prepreka, koje je nasa ljubav morala pobijedti. Moji roditelji su bili protiv tebe, samo zbog imena. Da, tvoje ime im se zabadalo u srce kao vatrena i otrovna strijela. Nije im ni bilo bitno sta sam ja osjecala, i to sto si ti mene pravio sretnom. Postavili su mi uslov, oni ili ti. Kako moje srce ovo odluku da prezivi? KAKO? Svijet su mi sa par rijeci moji roditelji, moja krv srusili Andjele, ja sam odabrala tebe! Jer nisam mogla da zamislim zivot bez osmijeha koji si mi svaki dan davao na licu, bez tvojih usana, dodira, tvog mirisa, tvojih ociju.... Sada smo postojali samo mi, i nasa ljubav, i nas san!
Jeste, postojali smo mi, nas san, i moja bolest borila sam se, samo zbog tebe andjele. Samo radi nase ljubavi, i naseg sna. Sve sam od sebe davala, da mi srce ojaca. I hvala tebi sto si uvijek bio tu. Izdrazala sam nekako, ali bol nikada nije prestala.
Cak smo i nas san ostvarili, andjele ja sam ti rodila sina! Dokaz i simbol nase ljubavi, ovim smo ojacali nasu vezu, kao i nasa osjecanja, sve je bilo jos snaznije. Ali najvaznije je bilo, rodila sam ti zdravog sina. Konacno nam se san ostvario. Dijete je imalo predivno ime, ime koje smo mu htjeli naditi, j o s kada smo ja i ti bili mladi, i tek poceli sanjati taj san. Kada su moji roditelji culi ime djetea, konacno su prihvatili nasu ljubav. Ali tada je bilo kasno.
Moje slabo tijelo, se sve vise iscrpilo, i raspadalo. Ja vise nisam imala snage.
Umrla sam! Zao mi je sto sam te ostavila andjele. Oprosti mi. Hoces li mi ikada moci oprostiti.
Zao mi je sto ostavi i tebe i sina. Oprostite mi. Vi ste bili ono za sto sam ja zivila. I ja cu i dalje zivjeti u vasim srcima, iako moje tijelo vise nije tu, moja dusa ce uvijek biti uz vas. I cuvat cu svoja dva andjela.
VOLIM VAS!

..................................................
Imam jos puno postavicu posle... Smile
Back to top Go down
View user profile
~Algun Dia~
~RBD expet~
~RBD expet~

Female

PostSubject: Re: Love stories   Fri 19 Sep 2008 - 23:19

joj kako su tuzne Sad
Back to top Go down
View user profile
<3anahi_x_siempre<3
Admin
Admin

Female

PostSubject: Re: Love stories   Fri 19 Sep 2008 - 23:23

aha:(

♥ Mis Divas♥

Back to top Go down
View user profile
~Algun Dia~
~RBD expet~
~RBD expet~

Female